paket arı satışı - Bal Çeşitleri / Ankara Arıcılık

  Bal Çeşitleri    /   Kategoriler

paket arı satışı

paket arı satışı
350 tl

ARI SATISIMIZ ÖN KAYITLAR  BAŞLADI 

Arı teslimi nisan sonu mayıs başı

6 Çıtalı arı kolenisi   fiyatı 350 tl 

7 Çıtalı arı kolenisi   fiyatı 400 tl 

8 Çıtalı arı kolenisi   fiyatı 450 tl

9 Çıtalı arı kolenisi   fiyatı 500 tl

 

 Çıtaların tamamı yavrulu  acık kapalı yavru 1-2 si kapak balı polenli olmak kaydi ile  kutu veya  kovan şeklinde  satılacaktır teslim yeri 3 ay ve 4 ay mersin silifke  4 aydan sonrası ankara gölbaşı arılımızda yapılacak yüklü 30-40 kovan alımlarda adrese teslim edilir.

8

Honey bees suround the hives queen as Barry Harris works with his beehives in Pender County. The area is growing in its interest in beekeepers with an effort to start a Beekeeping Club and a Bee School in the next two months Harris is leading the effort. Staff Photo BY KEN BLEVINS / WILMINGTON STAR NEWS

ana_ari

ARI SATISIMIZ , Mart Ayının Son Haftası ve Nisan 15 arası İlk Satışlarımız Başlayacaktır Spariş Sıralamasına Göre Gönderim Yapılacaktır.

Paket Arılarımız, Özel Yaptırdığımız kalın mukava kutularla kovan Şeklinde, Havalandırması Olan giriş deligi olan havalandırma olan kutularla satışı yapılacaktır Gönderilecektir.Nakliye Esnasında Doağn Zaiyatlardan Firmamız Sorumludur.Her Türlü Garantisini veriyoruz.

Yüklü Alımlarda Kapınıza Kadar Getirtiyoruz.

İRTİBAT TELEFONLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ. TEL:0507 768 0 532
Türkiyede bir ilk olan paket arıcılık,Ankara Arıcılık kalitesiyle,Türkiyenin her bölgesine kargo sistemi ile faliyete girmiştir,erken ilk baharda gelişimi gec olan ırklarda kullanılmak üzere , paket arıcılık sistemi ile,arılarınızı güçlendirebilirsiniz.Gerek koloni olarak ,gerekse çıta ile istediğiniz miktarda arı adresinize gönderilecektir  Veya çok alımlarda kendimiz adrese teslim edecegiz


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

Telefon

E - Posta Adresiniz
Ödeme Şekli
Mesajınız